Home / News  / Arek Braxton: – Odzież marki Denley świetnie prezentuje się przed kamerami

Arek Braxton: – Odzież marki Denley świetnie prezentuje się przed kamerami

Arek Braxton to prezenter telewizyjny znany m.in. z TV Disco Polo Music oraz jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców Disco Polo.

Zcałej kolekcji marki Denley piosenkarz szczególnie upodobał sobie dżinsy, ale także bluzy z kapturem

Arek Braxton to prezenter telewizyjny znany m.in. z TV Disco Polo Music oraz jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców Disco Polo.

 
Kilka dni temu w sieci pojawił się najnowszy klip do piosenki „Jest OK”, który zrealizowany został na wyspie Thassos. Aktywny i kontaktowy prezenter ma bowiem zwolenników wszędzie, także w Grecji.

 

Właśnie tam, pod koniec sezonu turystycznego, na parkiet jednej z dyskotek trafił utwór „Jest OK”. Ku zadowoleniu miejscowego DJ’a, pochodzącego z Polski, utwór spotkał się z bardzo dużym entuzjazmem. – Nie można było zareagować inaczej, jak zaproponować nagranie klipu tam, gdzie cieszył się takim przyjęciem – mówi Arek Braxton.

 

Warto podkreślić, że w teledysku artysta występuję w odzieży z kolekcji marki Denley.

 

Marka Denley to jedyna firma, która naprawdę mi odpowiada od A do Z jeśli chodzi o ubrania

 

– To jedyna firma, która naprawdę mi odpowiada od A do Z jeśli chodzi o ubrania – chwali Arek.

 

I od razu wymienia zalety. – Nowoczesne, fajnie wystylizowane. One są uszyte jak na miarę. To największy atut – wylicza zalety ubrań marki Denley.

 

Zdaniem piosenkarza ta odzież jest „telewizyjna”. Co to oznacza jego zdaniem?

 
– Świetnie prezentują się przed kamerami. Jestem przekonany, że już niedługo z wielkim hukiem wejdą do świata muzyki tanecznej. No i są oryginalne, nie kupi się ich w sieciówkach – podkreśla.

 

Ich jakość jest znakomita. Nie tracą swojej wartości po jednym czy dwóch praniach, jak to się zdarza u innych marek

 

Piosenkarz zwraca uwagę na jeszcze jeden, bardzo istotny fakt. – Ich jakość jest znakomita. Nie tracą swojej wartości po jednym czy dwóch praniach, jak to się zdarza u innych marek – mówi.

 

Z całej kolekcji marki Denley piosenkarz szczególnie upodobał sobie dżinsy, ale także bluzy z kapturem oraz… krótkie spodenki.

 

– Śmiało mogę przyznać, że jestem w nich po prostu zakochany. Już nie mogę się doczekać sezonu wiosenno-letniego. Na zapas kupiłem krótkie spodenki, na przyszły rok – uśmiecha się niezwykle sympatyczny i poztywynie do świata nastawiony solista.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ