Home / Wydarzenia  / Bluza marki Denley trafiła na okładkę magazynu „Avanti”

Bluza marki Denley trafiła na okładkę magazynu „Avanti”

Tematem miesiąca jest beż - kolor sezonu. Pokazane są minimalistyczne, klasyczne i eleganckie stylizacje idealne do biura.

Wlutowym wydaniu miesięcznika na okładce znalazła się modelka Agata Biernat. Jednym z elementów stylizacji laureatki konkursu Miss Polonia 2017 była czerwona bluza marki Denley.

Marka Denley niewątpliwie notuje kolejny sukces. Agata Biernat w okładkowej stylizacji wygląda oszałamiająco. Także za sprawą niezwykle efektownej i modnej bluzy marki Denley.

 

Zdjęcie wykonał Maciej Zienkiewicz. Autorką stylizacji jest Justyna Juszczak. Okładkowy look uzupełniają: kurtka i spodnie marki Reserved oraz czapka Poc.

 

Warto podkreślić, że sami redaktorzy w ten sposób promują lutowy numer: „Na okładce Agata Biernat  prezentuje modę na stoku – najciekawsze kurtki i spodnie narciarskie, gogle i kaski, a także zimowe buty, czapki i plecaki.” Czytelniczki znajdą w nim ponad 630 modnych rzeczy, m.in. propozycje bielizny, biżuterii i prezentów z okazji Walentynek.

 

Tematem miesiąca jest beż – kolor sezonu. Pokazane są minimalistyczne, klasyczne i eleganckie stylizacje idealne do biura. W numerze też przykłady szerokich golfów oraz okryć w pionowe pasy, w stylu folkowym i odważne zestawy z frędzlami w roli głównej.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ