Home / News  / Bomberki. „skóry”, „bejsbolówki”… Przygotuj się modnie do wiosny

Bomberki. „skóry”, „bejsbolówki”… Przygotuj się modnie do wiosny

Jeśli chodzi o kolorystykę, to w przeciwieństwie do zimy, wiosną możemy być zdecydowanie bardziej odważni

Modowi fachowcy nie mają wątpliwości. Zrzucamy kurtki zimowe a ich miejsce niech zajmą trendy bomberki czy kurtki skórzane.

Już niecały miesiąc pozostał do kalendarzowej wiosny. W ostatnich dniach temperatura mocno skoczyła. Dwutygodniowe prognozy również zwiastują ocieplenie. A to oznacza, że nadszedł czas, aby pożegnać się z zimowa częścią garderoby i zamienić ją na bardziej odpowiednią.

 

Czego zatem nie może zabraknąć w naszej szafie na nadchodzący marzec i kwiecień?

 

– Zacznijmy od zrzucenia kurtek zimowych. Niech w ich miejsce pojawią się kurtki przejściowe – radzi stylista w firmie Denley Paweł Zabielski.

 

Jakie „przejściówki” są modne? Modowi fachowcy nie mają wątpliwości, to różnego rodzaju bomberki. I to zarówno te proste, w stonowanych kolorach jak i bardziej rzucające się w oczy, z naszywkami. – Trendy są także te dłuższe – wtrąca Paweł Zabielski.

 

Warto pomyśleć także o modnym, wiosennym nakryciu głowy. W tym przypadku zdecydowanie na topie jest czapka z daszkiem, czyli „bejsbolówka”

 

Oprócz bomberek naszą garderobę musi wzbogacić skórzana kurtka. Klasyczna, ze stójką czy typu ramoneska. – Fajnie– jeśli będzie miała swój charakterystyczny styl, na przykład z pikowanymi wstawkami na ramionach czy rękawach – radzą specjaliści.

 

Warto pomyśleć także o modnym, wiosennym nakryciu głowy. W tym przypadku zdecydowanie na topie jest czapka z daszkiem, czyli „bejsbolówka”. Znakomicie pasuje do streetwearowych stylizacji. Dobrze, jeśli znajduje się na niej ciekawy, modny  print.

 

Jeśli chodzi o kolorystykę, to w przeciwieństwie do zimy, wiosną możemy być zdecydowanie bardziej odważni. Czerwień, błękit…  – W zależności od upodobania. Wiosną możemy poszaleć z barwami – podsumowują fachowcy.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ