Home / Wydarzenia  / Ciekawe zestawienie portalu „Face and Look”. A w nim sporo modeli odzieży marki Denley (galeria zdjęć)

Ciekawe zestawienie portalu „Face and Look”. A w nim sporo modeli odzieży marki Denley (galeria zdjęć)

W „Mieście Aniołów” panuje kalifornijski luz, tu zawsze sprawdza się skórzana kurtka i czapka z daszkiem. Ta ostatnia oczywiście z kolekcji marki Denley.

Face and Look, popularny portal modowy zaprezentował cztery najciekawsze stylizacje z czterech różnych światowych metropolii. Który będzie Twój?

W interesującym zestawieniu dziennikarze „Face and Look” podpatrują męską modę, która niebawem zapanuje  w Berlinie, Tokio, Los Angeles czy Paryżu.

 

W trzech z czterech stylizacji nie zabrakło odzieży z kolekcji marki Denley.

 

W stolicy Niemiec najważniejszym tematem w nadchodzącym sezonie będzie dopasowany soft jacket, czyli miękka, podkreślająca sylwetkę marynarka – dzianinowa lub z dodatkiem stretchu. W tej stylizacji pojawia się bransoletka marki Denley.

 

Najmocniejszą stroną tokijskiego looku jest dżinsowa kurtka, która zdaniem autorów tekstu święci triumfalny powrót. Warto podkreślić, że zaprezentowana wywodzi się z kolekcji marki Denley.

 

Najmocniejszą stroną tokijskiego looku jest dżinsowa kurtka, która zdaniem autorów tekstu święci triumfalny powrót

 

W „Mieście Aniołów” panuje kalifornijski luz, tu zawsze sprawdza się skórzana kurtka i czapka z daszkiem. Ta ostatnia oczywiście z kolekcji marki Denley.

 

Wreszcie w światowej stolicy mody – szlachetna szarość, biel i świetnej jakości płaszcz.

 

Która ze stylizacji najbardziej przypadła Wam do gustu? Naszym zdaniem wszystkie wyglądają znakomicie.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ