Home / News  / Gwiazda polskiej muzyki Edyta Górniak zaprezentowała się fanom w koszuli z kolekcji marki Denley!

Gwiazda polskiej muzyki Edyta Górniak zaprezentowała się fanom w koszuli z kolekcji marki Denley!

To nie pierwszy raz, kiedy ikona polskiego showbiznesu decyduje się na markę Denley

Niezwykle popularna piosenkarka przebywa aktualnie w Singapurze. Dwa dni temu podzieliła się z wielbicielami zdjęciem prosto z Azji.

Edyta Górniak umieściła fotografię na swoim oficjalnym profilu instagramowym. Zdjęcie zdobyło ponad dziewięć tysięcy polubień.

 

Warto podkreślić, że zawsze stylowa wokalistka zaprezentowała się rzeszy swoich fanów w koszuli w kratę z kolekcji marki Denley! Wybrała bardzo modny, bawełniany model, w grunge’owym stylu (więcej o nim tutaj)

 

To nie pierwszy raz, kiedy Pani Edyta decyduje się na markę Denley. Przypomnijmy, że pod koniec wakacji w jednym z odcinków programu telewizyjnego „The Voice of Poland” ikona polskiego showbiznesu wystąpiła w dżinsowej kurtce z jej kolekcji.

 

Dla nas to niezwykłe wyróżnienie i jednocześnie nobilitacja, że tak znana i popularna postać wybiera naszą odzież

 

– Dla nas to niezwykłe wyróżnienie i jednocześnie nobilitacja, że tak znana i popularna postać wybiera naszą odzież. To dowód, że podążamy we właściwym kierunku, a nasze ubrania spełniają najwyższe wymagania – nie ukrywa radości dyrektor marketingu w firmie Denley Magda Nowacka.

 

Dodajmy, że Edytę Górniak możemy obecnie oglądać w nowej edycji muzycznego talent show pt. „The Voice Kids”. Wokalistka pełni rolę jurorki. Wraz z innymi gwiazdami: Dawidem Kwiatkowski oraz Tomsonem i Baronem wybierają najzdolniejsze wokalnie dzieci i nastolatki.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ