Home / Lifestyle  / Gwiazdy pokochały naszywki! Nadają się świetnie na kurtki, bluzy, a nawet koszule

Gwiazdy pokochały naszywki! Nadają się świetnie na kurtki, bluzy, a nawet koszule

Zdaniem modowych specjalistów te drobne ozdobniki sprawiają, że odzież nabiera innego, jeszcze ciekawszego charakteru

sabina_jeszka_denley

Szukasz prezentu na Walentynki? Nie zwlekaj, sięgnij po… fajny ciuch. Tym bardziej, że modne ubranie to prezent z jakiego bardzo wielu mężczyzn na pewno będzie zadowolonych.

Pamiętacie lata dzieciństwa, kiedy babcia lub mama zaszywały Wam dziury w ubraniach obciachowymi naszywkami, a wy tego absolutnie nie chcieliście?

 

Te czasy już dawno minęły. Ale nie tylko dlatego, że jesteście dużo starsi, a dziecięca arkadia pozostała tylko w waszej pamięci. Także ze względu na naszywki. Kiedyś niechciane i znienawidzone, dziś są prawdziwym, pożądanym  modowym hitem.

 

W odzieży z naszywkami bardzo często też pokazuje się śliczna piosenkarka Sabina Jeszka

 

– Osobiście bardzo je lubię. Dlatego między innymi gustuję w bluzach, które są nimi ozdobione. Te emblematy przyciągają wzrok, są świetne – uważa Julia Chatys, piękna i uzdolniona aktorka młodego pokolenia.

 

W odzieży z naszywkami bardzo często też pokazuje się śliczna piosenkarka Sabina Jeszka. Tak, jak chociażby na jednym z ostatnich zdjęć, które artystka zaprezentowała na oficjalnym profilu facebookowym.

 

Skąd bierze się fenomen naszywek?

 

– Generalnie wszystko zaczęło się od pokazów projektantów mody, którzy na wybiegach zaczęli pokazywać, jak można fantastycznie ożywić ubrania właśnie poprzez przyozdabianie ich naszywkami – odpowiada stylista marki Denley Paweł Zabielski.

 

Naszywki  idealnie nadają się do bluz, kurtek, także koszul, ale w stylizacjach casualowych, codziennych, także streetwearowych

 

Zdaniem modowych specjalistów te drobne ozdobniki sprawiają, że odzież nabiera innego, jeszcze ciekawszego charakteru. Warto jednak podkreślić, że pasują nie do każdego typu odzieży.

 

– Idealnie nadają się do bluz, kurtek, także koszul, ale w stylizacjach casualowych, codziennych, także streetwearowych. Do eleganckiego „looku” już raczej nie pasują – zaznacza Paweł Zabielski.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ