Home / News  / Gwiazdy stawiają na Denley! Na chłodniejsze dni Katarzyna Glinka wybrała gustowny sweter tej marki

Gwiazdy stawiają na Denley! Na chłodniejsze dni Katarzyna Glinka wybrała gustowny sweter tej marki

Katarzyna Glinka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Grała m.in. w takich serialach, jak: „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Przyjaciółki”, a także filmach: m.in. „Och Karol 2”, „Wkręceni” czy „Od pełni

Katarzyna_Glinka_Denley_Bolf

Bardzo popularna i lubiana przez fanów aktorka zadeklarowała wczoraj udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wrzuciła zdjęcie, na którym pokazała się w swetrze z kolekcji marki Denley.

Śliczna gwiazda polskiego kina znana jest z tego, że niezwykle dba o swój wygląd. Niejednokrotnie w wywiadach wspominała o swojej miłości do aktywnego sposobu życia. Biega, jeździ na rowerze, ćwiczy. Hołduje powiedzeniu: „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

 

Wczoraj na oficjalnym profilu instagramowym zadeklarowała udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

 

Co ciekawe, na zdjęciu zaprezentowała się w gustownym swetrze z kolekcji marki Denley. Trudno się dziwić wyborowi, wszak wreszcie mamy temperatury prawdziwie zimowe i zdecydowanie trzeba sięgnąć do szafy po cieplejsze ubrania.

 

Wreszcie mamy temperatury prawdziwie zimowe i zdecydowanie trzeba sięgnąć do szafy po cieplejsze ubrania.

 

Model, który wybrała Pani Katarzyna wyróżniają niezwykle modne ostatnio, kolorowe naszywki.

 

Wszystkie przykłady dostępnych damskich swetrów znajdziecie tutaj.

 

Przypomnijmy, Katarzyna Glinka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Grała m.in. w takich serialach, jak: „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Przyjaciółki”, a także filmach: m.in. „Och Karol 2”, „Wkręceni” czy „Od pełni do pełni”.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ