Home / Wydarzenia  / Kolejna gwiazda sięgnęła po markę Denley

Kolejna gwiazda sięgnęła po markę Denley

Idealnie zestawiona i dopasowana kompozycja znakomicie prezentowała się na szklanym ekranie

Krzysztof_Antkowiak_Denley_Bolf

Tym razem to Krzysztof Antkowiak, który w programie telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo” pokazał się w koszuli w kratę z kolekcji marki Denley.

Krzysztof Antkowiak to w polskiej muzyce postać kultowa. Jako dziecko był jedną z największych gwiazd. Sławę przyniósł mu przebój „Zakazany owoc” z 1988 roku.

 

Potem jego kariera podążała rozmaitymi meandrami. Jedno jest pewno, do dziś pan Krzysztof posiada rzeszę swoich fanów, szczególnie płci pięknej.

 

Ostatnio popularność przyniósł mu udział w programie telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo”. 44-latek wygrał dwa odcinki. W jednym z nich pojawił się w koszuli w kratę z kolekcji marki Denley.

 

Solista postawił na zdecydowaną, męską stylizację, do której klasyczna i nieśmiertelna krata nadaje się doskonale

 

Solista postawił na zdecydowaną, męską stylizację, do której klasyczna i nieśmiertelna krata nadaje się doskonale. Całości dopełniła stylowa, czarna, skórzana kamizelka, ozdobiona licznymi ćwiekami.

 

Idealnie zestawiona i dopasowana kompozycja znakomicie prezentowała się na szklanym ekranie. Podkreśliła to, czym emanuje każdy 40-letni mężczyzna – doświadczenie, charakter i męskość.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ