Home / News  / Kolejny Wielki Test TVP, a w nim Joanna Moro w szpilkach marki Denley

Kolejny Wielki Test TVP, a w nim Joanna Moro w szpilkach marki Denley

Gwiazdy podczas telewizyjnej transmisji musiały się wykazać wiedzą o o bohaterach takich seriali, jak: " M jak Miłość", "Na dobre i na złe" czy "Barwy Szczęścia"

Joanna Moro Denley.pl

Telewizja Polska przeprowadziła kolejny Wielki Test. Tym razem w programie gwiazdy egzaminowane były z wiedzy o serialach.

 

Wcześniej tematami programu były m.in.: muzyka rozrywkowa czy kabarety. Do programu zapraszane są znane osobistości ze świata filmu, kultury, rozrywki czy sportu.

 

W ostatnim odcinku na słynnej już kanapie zasiedli: Kasia Cichopek, Agnieszka Kaczorowska, Anna Popek, Katarzyna Glinka, Joanna Moro, Andrzej Młynarczyk, Ilona Łepkowska.

 

Śliczna i sympatyczna aktorka zdecydowała się na szpilki z 9,5-centymetrowym obcasem.

 

Gwiazdy podczas telewizyjnej transmisji musiały się wykazać wiedzą o o bohaterach takich seriali, jak: ” M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Barwy Szczęścia”. Wszystko oczywiście na oczach widzów TVP.

 

Warto podkreślić, że Joanna Moro zaprezentowała się w butach z kolekcji marki Denley! Śliczna i sympatyczna aktorka zdecydowała się na szpilki z 9,5-centymetrowym obcasem. Czarne, zdobione różowymi i czerwonymi serduszkami, które dodają butom bardzo seksownego i kobiecego looku.

 

Model, który wybrała Pani Joanna znajdziecie TUTAJ.

(fot. Plejada.pl)

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ