Home / News  / Kurtki dżinsowe z kolekcji marki Denley.pl robią furorę w świecie mody

Kurtki dżinsowe z kolekcji marki Denley.pl robią furorę w świecie mody

Minęło kilka dni, a o niezwykle modnej katanie znów jest głośno.

Martyna Wojciechowska wystąpiła na okładce ostatniego, kwietniowego numeru „Urody Życia”. Zaprezentowała się w katanie, która tej wiosny cieszy się ogromną popularnością.

W czwartek pisaliśmy o Marcie Barczok, która na swoim oficjalnym profilu instagramowym pokazała się w kurtce dżinsowej z kolekcji marki Denley.

 

Minęło kilka dni, a o niezwykle modnej katanie znów jest głośno.

 

Tym razem za sprawą gwiazdy jeszcze większego kalibru, a mianowicie Martyny Wojciechowskiej.

 

Bardzo popularna i lubiana prezenterka i podróżniczka wystąpiła na okładce luksusowego magazynu dla kobiet „Uroda Życia”

 

Bardzo popularna i lubiana prezenterka i podróżniczka wystąpiła na okładce luksusowego magazynu dla kobiet „Uroda Życia”. Pani Martyna zdobi miesięcznik, prezentując się rewelacyjnie w kurtce dżinsowej z kolekcji marki Denley.

 

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że tak znane i popularne osobistości wybierają odzież z naszej kolekcji. Dla naszej firmy to wyraz nie tylko wyjątkowego uznania, ale także zaufania, jakimi darzą nas gwiazdy polskiego showbiznesu – nie kryje radości dyrektor operacyjny w firmie Denley Roger Cicholaz.

 

Przypomnijmy, Martyna Wojciechowska ma niezwykle bogatą karierę zawodową. Debiutowała w telewizji już jako 19-latka. Prowadziła takie programy, jak „Automaniak”, „Dzieciaki z klasą” czy „Big Brother”.

 

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że tak znane i popularne osobistości wybierają odzież z naszej kolekcji.

 

Od 2007 roku przez dekadę pełniła funkcję redaktor naczelnej polskiej edycji „National Geographic”.

 

Zdobyła kilka słynnych szczytów, m.in.: Mount Everest, Kilimandżaro, Elbrus czy Island Peak.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ