Home / News  / Lubiany i niezwykle popularny prezenter do dzisiejszego występu przed kamerami wybrał marynarkę z kolekcji marki Denley

Lubiany i niezwykle popularny prezenter do dzisiejszego występu przed kamerami wybrał marynarkę z kolekcji marki Denley

Całość casualowej stylizacji uzupełniały szare spodnie oraz sportowe buty.

Któż taki? Maciej Kurzajewski, który rano z Pauliną Chylewską prowadził w TVP program „Dzień dobry Polsko!”

Sympatyczny prezenter i komentator sportowy zdecydował się na klasyczną, granatową marynarkę, która świetnie komponowała się z błękitną koszulą.

 

Całość casualowej stylizacji uzupełniały szare spodnie oraz sportowe buty. Dzięki czemu Maciej Kurzajewski połączył niezbędną w telewizji elegancję z luźnym, sportowym „lookiem”, który świetnie pasował do typowo śniadaniowego charakteru audycji.

 

Dla nas to duże wyróżnienie, że tak znana osoba decyduje się na odzież z naszej kolekcji.

 

Naszym zdaniem niezwykle popularny prezenter wyglądał znakomicie. Zresztą znany jest z tego, że dba zarówno o swoją sylwetkę jak i wygląd. W przeszłości przebiegł słynne maratony w Nowym Jorku i Paryżu. Łącznie ma na koncie siedem startów w maratonach,

 

Najwięcej fanów ma w gronie kibiców sportowych, którzy kojarzą go m.in. z prowadzenia studia podczas transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich.

 

– Dla nas to duże wyróżnienie, że tak znana osoba decyduje się na odzież z naszej kolekcji. Liczymy na to, że pan Maciej w przyszłości będzie częściej korzystał z oferty marki Denley – nie ukrywa radości Roger Cicholaz, dyrektor operacyjny w firmie Denley.

 

 

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ