Home / Denley.pl  / Mariusz chciał się pozbyć nadwagi. Do programu zgłosiła go… żona (odcinek 2)

Mariusz chciał się pozbyć nadwagi. Do programu zgłosiła go… żona (odcinek 2)

Nasz bohater przyznał, że nadmiar zbędnych kilogramów mocno utrudnia mu życie

Modowi fachowcy nie mają wątpliwości. Zrzucamy kurtki zimowe a ich miejsce niech zajmą trendy bomberki czy kurtki skórzane.

Mariusz, tak ma na imię kolejny uczestnik akcji zorganizowanej przez markę odzieżową Denley. Do programu zgłosiła go żona. Dlaczego? Bardzo chciała, żeby zmienił swoje podejście do mody, a także zdrowego stylu życia.

 

– Moja żona jest bardzo śliczna i… młoda. Zgłosiła mnie do programu, żebym przy niej nie czuł się źle – wyznał szczerze Mariusz. – Nie ukrywam, że mam więcej kompleksów i chciałbym to zmienić. Walczę z nadwagą już dłuższy. Bardzo mi ona przeszkadza.

 

Nasz bohater przyznał, że nadmiar zbędnych kilogramów mocno utrudnia mu życie. Ma spore problemy z doborem koszul czy spodni.

 

Moja żona jest bardzo śliczna i… młoda. Zgłosiła mnie do programu, żebym przy niej nie czuł się źle

 

– Co tu dużo mówić, mój brzuch jest zbyt duży – dodał z uśmiechem.

 

Do tej pory Mariusz nie przywiązywał szczególnej uwagi do ubioru. Odzież dobierał szybko i bez specjalnej strategii. Po prostu jedynie starał się ukryć niedoskonałości swojego ciała.

 

Dlatego stylista marki Denley metamorfozę 38-latka zaczął od sposobu ubierania się. Wcześniej jeszcze zaproponował zawodowemu kierowcy szczerą „spowiedź” przed lustrem.

 

Jak w szczegółach wyglądał początek niezwykłej przemiany Mariusza? Zobaczcie na powyższym filmie.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ