Home / News  / Mariusz Ostrowski postawił na marynarkę marki Denley!

Mariusz Ostrowski postawił na marynarkę marki Denley!

Ta marynarka świetnie nadaje się na imprezę okolicznościową, randkę czy spotkanie służbowe

Popularny i lubiany aktor do jednego z odcinków telewizyjnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wybrał czerwoną marynarkę z kolekcji marki Denley.

Mariusz Ostrowski zdecydował się na casualową stylizację, której gustowna marynarka dodała szyku i elegancji. Idealnie komponowała się z czarnym golfem.

 

Ten model marynarki cieszy się dużym powodzeniem. Jest jednorzędowy, zapinany na jeden guzik. Posiada bardzo modną brustaszę i wstawki do niej. Ciekawego looku dodają mu dwie kieszenie zewnętrzne, nakładane bez patek.

 

Trudno się zatem dziwić, że pan Mariusz zdecydował się właśnie na taki model. Jest on bowiem uniwersalny, pasuje do „stylówek” zarówno casualowych jak i eleganckich. Świetnie nadaje się na imprezę okolicznościową, randkę czy spotkanie służbowe. Jak widać doskonale prezentuje się także na szklanym ekranie.

 

Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że Mariusz Ostrowski w ostatniej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zajął szóste miejsce. Wygrał jeden z odcinków. Czek za zwycięstwo w wysokości 10 tys. zł przekazał na cele charytatywne.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ