Home / Wydarzenia  / Marka Denley znów doceniona! Tym razem dzięki wyjątkowym damskim butom

Marka Denley znów doceniona! Tym razem dzięki wyjątkowym damskim butom

W zestawieniu najmodniejszych rzeczy nie mogło zabraknąć egzotycznych japonek marki Denley

Ostatnie numery poradnikowych miesięczników dla kobiet przynoszą wiele interesujących tematów. Jak zwykle dziennikarze sporo miejsca poświęcili modzie.

Bardzo popularna i lubiana przez płeć piękną „Przyjaciółka” koncentruje się na letnich modowych inspiracjach. Redaktorzy wskazują te modele odzieży, które wręcz muszą trafić do damskich szaf.

 

Zauważają, że w tym roku bardzo modne są wszelkiego rodzaju paski, zarówno poziome, jak i pionowe. I to w dowolnym kolorze. Choć zerkając na polskie ulice, łatwo zauważyć, że dominują granatowo-białe.

 

W gronie najciekawszych modowych propozycji znalazły się espadryle marki Denley. Wyglądają delikatnie, ale jednocześnie dzięki grubej podeszwie wizualnie wydłużają nogi. Co z pewnością spodoba się każdej kobiecie.

 

Magazyn „Poradnik domowy” natomiast stawia na wielobarwność. Eksperci twierdzą, że tego lata świetnie sprzedaje się wzorzystość i urozmaicona kolorystyka.

 

W zestawieniu najmodniejszych rzeczy nie mogło zabraknąć egzotycznych japonek marki Denley. Bajecznie kolorowe, z lśniącymi kryształami pasują idealnie do zwiewnych sukienek lub kolorowych rybaczek.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ