Home / Wydarzenia  / Marka Denley została laureatem Rankingu Programu Wiarygodne Opinie 2017!

Marka Denley została laureatem Rankingu Programu Wiarygodne Opinie 2017!

Warto podkreślić, że od 2013 roku na Porównywarce Cen Okazje.info klienci oceniali markę Denley ponad 60 000 razy!

Kolejny sukces marki Denley. Tym razem zielonogórska firma wywalczyła laur w Rankingu Wiarygodne Opinie 2017.

To była już czwarta edycja zestawienia najlepiej ocenianych sklepów, zaprezentowana przez Porównywarkę Cen Okazje.info.

 

Lista finalistów powstała na podstawie opinii klientów, które wystawiono w 2017 roku. Sklepy zakwalifikowane do rankingu charakteryzują się najwyższym poziomem obsługi i zostały wyróżnione specjalnymi odznaczeniami „Finalista Wiarygodne Opinie 2017″.

 

– Dla nas to wyróżnienie jest szczególnie cenne i wartościowe. Ranking oparto bowiem o opinie naszych klientów, a ich zdanie jest dla nas najważniejsze. Budowanie zaufania z nimi, to dla nas jedno z najistotniejszych zadań  – nie ukrywają radości szefowie firmy Denley.

 

Dla nas to wyróżnienie jest szczególnie cenne i wartościowe. Ranking oparto bowiem o opinie naszych klientów, a ich zdanie jest dla nas najważniejsze.

 

Muszę przyznać, że zostałem miło zaskoczony jakością obsługi i do tego wymiary zgodne z tabelą.”, „Marynarka ze świetnego materiału, szybka dostawa i atrakcyjne ceny.”, „Wszystko w jak najlepszym porządku. Błyskawiczna wysyłka. Ceny atrakcyjne szczególnie po promocjach.”, „Kupiłam w sklepie Denley 3 kurtki męskie i kilka koszulek, ze wszystkich zakupów jestem zadowolona. Wszystko zgodne z opisem, dobre gatunkowo i w bardzo przystępnych cenach. Przesyłka błyskawiczna. Bezapelacyjnie polecam ten sklep.” – to tylko kilka przykładowych opinii klientów na temat marki Denley. Aż 95 procent z nich było pozytywnych.

 

Warto podkreślić, że od 2013 roku na Porównywarce Cen Okazje.info klienci oceniali markę Denley ponad 60 000 razy!

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ