Home / News  / Mateusz Gąsiewski: – Kurtka marki Denley wpisuje się w mój styl

Mateusz Gąsiewski: – Kurtka marki Denley wpisuje się w mój styl

Przypomnijmy, Mateusz Gąsiewski na dużym ekranie zadebiutował dziewięć lat temu, w komedii Patryka Vegi pt. „Ciacho”, gdzie zagrał postać małego Dawida

Mateusz Gąsiewski poszerzył listę polskich gwiazd, które współpracują z marką Denley.

Zima w pełni. A to oznacza, że najwyższy czas, aby sięgnąć po ciepłe i modne kurtki. Tak, jak uczynił to Mateusz Gąsiewski.

 

Młody aktor zaprezentował się ostatnio w kurtce marki Denley. Jak przyznaje, od razu przypadła mu do gustu.

 

– Co tu dużo mówić, po prostu wpisuje się w mój styl – zdradza specjalnie dla Denley News 21-latek. – Wygląda bardzo fajnie, modnie. Pasuje do większości ubrań. Zarówno do dżinsów jak i dresów.

 

Denley to uznana marka, ma ciekawe ubrania i nie mam nic przeciwko temu, żeby rozszerzyć współpracę

 

Mateusz nie ukrywa, że liczy na współpracę z marką Denley. – Myślę, że może ona przynieść korzyści obu stronom. Denley to uznana marka, ma ciekawe ubrania i nie mam nic przeciwko temu, żeby rozszerzyć współpracę – dodaje.

 

Przypomnijmy, Mateusz Gąsiewski na dużym ekranie zadebiutował dziewięć lat temu, w komedii Patryka Vegi pt. „Ciacho”, gdzie zagrał postać małego Dawida. Kolejną filmową rolą był epizod w historycznym filmie „1920 Bitwa Warszawska”.

 

Jednak największą popularność przyniosła mu rola w serialu „Na Wspólnej”. Należy do najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ