Home / Wydarzenia  / Młoda mama chciała wreszcie poczuć się piękną kobietą (odcinek 3)

Młoda mama chciała wreszcie poczuć się piękną kobietą (odcinek 3)

Zobaczcie, jak z Pauliną poradził sobie stylista marki Denley

Czas na kolejny odcinek akcji „Metamorfozy z Denley”. Bohaterem trzeciej odsłony jest Paulina, mama 18-miesięcznej Hani.

Po urodzeniu córki w życiu Pauliny wiele się zmieniło. Hania, po tym jak przyszła na świat, niemal w całości pochłonęła uwagę swojej mamy. W efekcie 26-latka miała coraz mniej czasu dla siebie.

 

Czuła się świetną mamą, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. W końcu postanowiła to zmienić. Dlatego zgłosiła się do akcji „Metamorfozy z Denley”.

 

Podjęłam wyzwanie, bo chciałam zmienić coś w swoim życiu. Nie ukrywam, że marzę, aby w tej szarej codzienności poczuć się piękną kobietą

 

– Podjęłam wyzwanie, bo chciałam zmienić coś w swoim życiu – przyznała przed kamerą. – Nie ukrywam, że marzę, aby w tej szarej codzienności poczuć się piękną kobietą.

 

Paulinie zależało na kilku sprawach, m.in. szybkości w doborze odpowiednich dla niej stylizacji. Do tej pory młoda kobieta ubierała się raczej zwyczajnie: dżinsy, jakaś bluzka… Jednak nie potrafiła sama ocenić, czy poszczególne elementy stroju pasują do siebie.

 

– Nie lubię ciuchów przylegających, raczej luźne. Chodzę zarówno w spodniach, jak i spódnicach. Chociaż ze względu na wygodę, to w tych drugich bardzo rzadko. Przy wychowaniu dziecka dżinsy są dużo wygodniejsze – zdradziła.

 

Być może chodzi tu o mój charakter. Jestem nieśmiała. Nie lubię rzucać się w oczy… Taka szara myszka ze mnie

 

Dodała też, że w jej garderobie zdecydowanie dominuje kolor szary. Powód? Strach przed kolorami.

 

– Być może chodzi tu o mój charakter. Jestem nieśmiała. Nie lubię rzucać się w oczy… Taka szara myszka ze mnie – uśmiechała się.

 

Jak z Pauliną poradził sobie stylista marki Denley Paweł Zabielski?

 

Zobaczcie sami na powyższym filmiku.

 

Zapraszamy!

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ