Home / Lifestyle  / Muchy, krawaty, zegarki czy bransoletki… To dodatki, które dopieszczą każdą stylizację.

Muchy, krawaty, zegarki czy bransoletki… To dodatki, które dopieszczą każdą stylizację.

Warto wspomnieć, że odzieżowa marka Denley właśnie rozszerzyła asortyment. Już w sprzedaży są muchy oraz bransoletki, a niebawem oferta zostanie wzbogacona o kolejne dodatki.

denley_dodatki_moda

Powiedzenie „diabeł tkwi w szczegółach” znakomicie sprawdza się także w świecie mody. W jaki sposób? Przez liczne dodatki, które odpowiednio dobrane dodają charakteru każdej stylizacji.

– Wszelkiego rodzaju muchy, bransoletki czy zegarki sprawiają, że nasz wygląd jest dopieszczony. To pewnego rodzaju kropka nad „i”, która dopełnia całości – podkreśla stylista marki Denley Paweł Zabielski.

 

Jak zatem dobierać te drobniejsze elementy stylizacji, żeby wyglądać modnie i na topie? Wiele zależy od tego, co akurat ubieramy.

 

Przy eleganckim wyglądzie bardzo ważnym dopełnieniem jest krawat, a także mucha czy zegarek

 

– Przy eleganckim wyglądzie bardzo ważnym dopełnieniem jest krawat, a także mucha czy zegarek. Mucha jednak powinna być stonowana, zaś zegarek klasyczny – podpowiada specjalista.

 

Na zdecydowanie więcej możemy sobie pozwolić w stylizacji codziennej. – Tu muchy też są mile widziane, ale odważne, w żywych kolorach czy z printami.

 

Podobnie rzecz się ma z zegarkami. W casualowym looku modnym dodatkiem są także bransoletki – radzi Paweł Zabielski.

 

Aktualnie na topie są dwa rodzaje bransoletek. Na rzemykach oraz na pasku silikonowym, który zdobi niewielki fragment blaszany.

 

Zdecydowanie nie wolno przesadzać z ilością gadżetów, bo to nigdy dobrze nie wygląda

 

Fachowcy przypominają, że w przypadku dodatków sprawdza się jeszcze jedno, popularne powiedzenie: „co za dużo, to niezdrowo”.

 

– Zdecydowanie nie wolno przesadzać z ilością gadżetów, bo to nigdy dobrze nie wygląda. Wiadomo, że muchę czy zegarek zakładamy tylko jedną sztukę – uśmiecha się stylista. – Ale to samo dotyczy także bransoletki.

 

Warto wspomnieć, że odzieżowa marka Denley właśnie rozszerzyła asortyment. Już w sprzedaży są muchy oraz bransoletki, a niebawem oferta zostanie wzbogacona o kolejne dodatki.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ