Home / Wydarzenia  / Piękna i seksowna Marta zaprezentowała się w modnej kurtce dżinsowej

Piękna i seksowna Marta zaprezentowała się w modnej kurtce dżinsowej

Marta szerszej publiczności dała się poznać, dzięki galerii zdjęć z trybun, jak kibicuje polskiej reprezentacji ma mistrzostwach Europy

Marta_Barczok_Denley

Nieoficjalna Miss Euro 2016 z kolekcji marki Denley wybrała kurtkę przyozdobioną topowymi naszywkami i printami.

Nie tak dawno, w prognozach modowych na obecny rok, pisaliśmy o opiniach fachowców przekonujących o pozostającym od wielu lat na topie dżinsie.

 

Od tamtego tekstu nie upłynęło wiele czasu, a jedna z młodych i pięknych gwiazd polskiego showbiznesu potwierdza zdanie specjalistów.

 

O kim mowa? Chodzi o Martę Barczok, która ostatnio zaprezentowała się na swoim oficjalnym Instagramie w kurtce dżinsowej z kolekcji marki Denley.

 

 

Zgodnie z zaleceniami stylistów kurtka przyozdobiona jest rozmaitymi naszywkami i printami, które dodają jej wyjątkowego charakteru

 

Warto wspomnieć, że zgodnie z zaleceniami stylistów kurtka przyozdobiona jest rozmaitymi naszywkami i printami, które dodają jej wyjątkowego charakteru.

 

Przypomnijmy, Marta Barczok to nieoficjalna Miss Euro 2016. Szerszej publiczności dała się poznać, dzięki galerii zdjęć z trybun, jak kibicuje polskiej reprezentacji na mistrzostwach Europy.

 

Fotografie zaowocowały m.in. sesją w CKM.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ