Home / Lifestyle  / Rewolucji nie będzie! Już za kilka tygodni do głosu dojdą „pilotki”

Rewolucji nie będzie! Już za kilka tygodni do głosu dojdą „pilotki”

Dziś trudno znaleźć coś, co stanie się hitem, a czego jeszcze nie było. W modzie z sezonu na sezon wiele motywów się powtarza

Kolekcja_Jesien2017_marka_Denley_Bolf

Kurtki „pilotki” na pewno mocniej zaistnieją w modzie męskiej podczas najbliższej jesieni – nie mają wątpliwości specjaliści.

Choć lato w pełni, to projektanci mody i firmy odzieżowe myślami są już przy jesieni. Jeszcze trzy, może cztery tygodnie i wszyscy będziemy musieli pomyśleć o cieplejszych ubraniach.

 

Zapytaliśmy fachowców o ich przewidywania modowe na sezon jesienny. Wszyscy są zgodni – rewolucja raczej nas nie czeka. Zapanują trendy podobne do tych z ostatnich dwóch lat. Na pewno jednak niektóre modele zaistnieją mocniej niż do tej pory. Jakie?

 

– Dziś trudno znaleźć coś, co stanie się hitem, a czego jeszcze nie było. W modzie z sezonu na sezon wiele motywów się powtarza. Na pewno jednak jeszcze popularniejsze staną się kurtki „pilotki” – przewiduje stylista Paweł Zabielski.

 

W modzie męskiej zdecydowanie idziemy w militarne klimaty. „Pilotki” znakomicie wpisują się w ten trend

 

„Pilotki”, czyli kurtki stylizowane na odzienie pilotów myśliwców. Raczej krótkie, do pasa lub nieco poza, obszyte miękkim, misiowatym kołnierzem. To może być modowy „przebój” jesieni 2017.

 

– W modzie męskiej zdecydowanie idziemy w militarne klimaty. „Pilotki” znakomicie wpisują się w ten trend – potwierdza projektantka mody Anna Gawęda. – Wraz z nieustająco modną odzieżą typu moro sprawdzą się znakomicie.

 

Specjaliści są zgodni – militarny styl dodaje facetom męskości i charakteru. – A przecież mężczyźni od zawsze lubią eksponować te cechy – podsumowuje Anna Gawęda.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ