Home / News  / „Stylizacja idealna”, „całość wygląda świetnie”, „płaszcz genialny”…

„Stylizacja idealna”, „całość wygląda świetnie”, „płaszcz genialny”…

Piotr to influencer i bloger. Od ponad roku prowadzi swoją stronę internetową. Współpracował już z takimi markami jak Adidas czy Gino Rossi.

Internauci są zachwyceni stylizacją Piotra Balcerka, do której bloger wybrał ubrania z kolekcji marki Denley.

Piotr Balcerek i Darek Kozdraś to dwaj popularni ambasadorzy mody męskiej. Ostatnio obaj zaprezentowali się szerszej publiczności w stylizacjach marki Denley.

 

Piotr to influencer i bloger. Od ponad roku prowadzi swoją stronę internetową. Współpracował już z takimi markami jak Adidas czy Gino Rossi. Ostatnio zaprezentował się w ubraniach z kolekcji marki Denley.

 

Postawił na klasykę, jeśli chodzi o fason i kolory. Biała koszula, płaszcz i spodnie zdecydowanie przypadły do gustu jego fanom.

 

Polecam markę Denley. W zimowej kolekcji mają dużo fajnych rzeczy w supercenach

 

Stylizacja idealna”, „doskonały look”, „jak zwykle perfekcyjny”, „genialna stylówka”, „bosko”, „płaszcz genialny”, „całość wygląda świetnie”, „klasa” – to tylko niektóre z wielu komentarzy, jakie pojawiły się przy zdjęciu wrzuconym przez Piotra na instagramowe konto.

 

Z kolei Darek do swojej stylizacji wykorzystał kurtkę z kolekcji marki Denley. „Ostatnio ciągle mnie pytacie, skąd mam tą parkę? Znalazłem ją w sklepie internetowym www.denley.pl. Polecam Wam zobaczyć ich zimową kolekcję, jest tam dużo fajnych rzeczy w supercenach” – napisał.

 

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ