Home / News  / To już pewne! Czołowy, polski model będzie twarzą jesienno-zimowej kolekcji Denley.pl

To już pewne! Czołowy, polski model będzie twarzą jesienno-zimowej kolekcji Denley.pl

Przyszedł czas, żeby pokazać efekty dwudniowej sesji plenerowej w stolicy

Jakob Kosel twarz Denley

O kogo chodzi? – Już możemy zdradzić, to Jakob Kosel – nie kryje radości Magdalena Puszkarska, dyrektor marketingu w Denley.pl.

Przypomnijmy, Jakob Kosel wziął udział w dwudniowej, plenerowej sesji zdjęciowej w Warszawie, w ubraniach z kolekcji firmy Denley.pl. Wypadł w niej znakomicie.

 

Zaprezentował się łącznie w siedemnastu outfitach, dziesięciu casualowych i siedmiu eleganckich.Teraz przyszedł wreszcie czas, żeby zaprezentować efekty tej pracy.

 

Jakob Kosel: Ubrania z kolekcji Denley.pl mają styl, który pasuje do mnie idealnie

 

Dlaczego właśnie Jakob został twarzą jesienno-zimowej kolekcji? – Już w programie „Top Model” Jakob Kosel pokazał swoje zaangażowanie i pasję, co bardzo nam się spodobało. Był jednym z najatrakcyjniejszych uczestników, dlatego podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy – argumentuje Magdalena Puszkarska.

 

Sam model również w samych superlatywach wypowiada się o dotychczasowej współpracy z firmą Denley.pl. – Świetnie mi się pracowało w tych ubraniach. Mają prosty, klasyczny styl, który idealnie pasuje do mnie. Czułem się w nich naprawdę bardzo dobrze – podkreśla model, który cieszy się stale rosnącą popularnością.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ