Home / News  / TYLKO U NAS: 17-letni Dominik po raz pierwszy w życiu wcielił się w rolę modela. Zobaczcie efekty! (galeria zdjęć)

TYLKO U NAS: 17-letni Dominik po raz pierwszy w życiu wcielił się w rolę modela. Zobaczcie efekty! (galeria zdjęć)

Dla marki Denley wspieranie młodych, zdolnych ludzi to misja

Jeszcze kilka miesięcy temu Dominik Giszter nie był zadowolony ze swojego wyglądu. W lustro spoglądał bardzo krytycznie. Dlatego uczestniczył w programie „Metamorfozy z Denley”. Rezultat? Piorunujący!

W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy w życiu wziął udział w… profesjonalnej sesji zdjęciowej. 17-latek wcielił się w rolę modela. Skąd ta przemiana?

 

– Nie ukrywam, że moim celem była poprawa wyglądu. Udało się! Teraz pojawiła się szansa do zrobienia sesji. Skorzystałem z niej. To dobra okazja, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy – uśmiecha się młody zielonogórzanin.

 

Generalnie bardzo mi się podobało, jak na pierwszy raz. Pewnie, że wiele rzeczy mogłem zrobić jeszcze lepiej

 

Kiedyś surowy wobec własnego ciała, teraz sam przyznaje, że wygląda lepiej. Zapewnia jednak, że na tym nie poprzestanie. Czy wkroczy w świat modelingu?

 

– Generalnie bardzo mi się podobało, jak na pierwszy raz. Pewnie, że wiele rzeczy mogłem zrobić jeszcze lepiej, ale… Na pewno chętnie bym tę przygodę powtórzył. Nie wykluczam, że w przyszłości chciałbym się tym zająć na poważnie i zagłębić w branżę – przyznaje.

 

Dominik nie ukrywa też, że jest bardzo wdzięczny za szansę, którą otrzymał dzięki firmie Denley.

 

Cieszę się, że tak renomowana marka dostrzegła we mnie potencjał. Słyszałem, że wypadłem nieźle

 

– Cieszę się, że tak renomowana marka dostrzegła we mnie potencjał. Słyszałem, że wypadłem nieźle – uśmiecha się młody mężczyzna.

 

Jego słowa potwierdzają fachowcy. – Faktycznie, jak na debiutancką sesję, to Dominik wypadł bardzo dobrze – przyznaje Paweł Zabielski, który jako model wziął udział w setkach sesji zdjęciowych.

 

– Dla nas wspieranie młodych, zdolnych ludzi to misja. Dominik od początku współpracy z nami zachowywał się bardzo profesjonalnie. To poukładany facet, który wie czego chce w życiu. A marka Denley z przyjemnością wspiera takie osoby – podsumowuje dyrektor operacyjny w firmie Denley Roger Cicholaz.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ