Home / News  / TYLKO U NAS: To będzie pierwszy taki film w Polsce!

TYLKO U NAS: To będzie pierwszy taki film w Polsce!

To ma być pełnometrażowa produkcja

Główną rolę zagra Daniel Dziorek. Reżyserem będzie Małgorzata Węgrzyn.

Liczni fani Daniela Dziorka zachodzą w głowę gdzie podział się bardzo lubiany aktor. Część osób martwiła się nawet, że przystojny 23-latek zrezygnował z kariery. Nic z tych rzeczy, wręcz przeciwnie. Daniel ma bardzo ambitne plany zawodowe.

 

– Jesteśmy w trakcie przygotowań do nowego, fabularnego, sensacyjnego filmu o MMA – zdradza specjalnie dla Denley News aktor. – To ma być pełnometrażowa produkcja, jakiej jeszcze w kraju nie było.

 

Mogę śmiało powiedzieć, że mamy wsparcie wszystkich czołowych zawodników z Polski

 

D. Dziorek w filmie zagra główną rolę. Wyreżyseruje go Małgorzata Węgrzyn, która pracowała m.in. przy znanych serialach: „Brzydula”, „Na dobre i na złe” czy „I kto tu rządzi”.  – Na tym etapie jeszcze za wcześnie na szczegóły. Mogę śmiało powiedzieć, że mamy wsparcie wszystkich czołowych zawodników z Polski – dodaje.

 

Przypomnijmy, latem popularny „Diego” wziął udział w sesji zdjęciowej dla marki Denley. Choć było to jego pierwsze tego typu przedsięwzięcie, w roli modela spisał się znakomicie. Czy zatem zamierza wejść mocniej w świat mody i modelingu?

 

– Obawiam się, że proporcje mojego ciała mi na to nie pozwolą – przyznaje szczerze. – Ale jeśli tylko pojawi się jakaś propozycja, to czemu nie.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ