Home / News  / TYLKO U NAS: Odsłaniamy kulisy przygotowań do najnowszej edycji programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”

TYLKO U NAS: Odsłaniamy kulisy przygotowań do najnowszej edycji programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”

Przypomnijmy, zdjęcia do kolejnej edycji zaplanowano na początek 2017 roku. Premierę na przełom lutego i marca.

jakub_henke_ptys_denley

Dziś zaglądamy do Jakuba Henke. – Ćwiczę ostro na siłowni, żeby fani zobaczyli mnie w dobrej formie – zdradza Denley News popularny „Ptyś”.

To już pewne, będzie 7 edycja programowego hitu stacji MTV, czyli „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Tym razem uczestników mega popularnego reality show czeka wspólny wyjazd w góry. Dokąd?

 

– My tak naprawdę nie wiemy. Wszystko owiane jest tajemnicą. O tym, dokąd jedziemy, dowiaduję się dopiero w danym dniu. Dostaję bilet i w drogę. Wiem tylko, że muszę spakować dwie walizki ubrań – odpowiada Jakub Henke.

 

To gra na emocjach, sprawdzanie naszego zachowania. Co tu dużo mówić, to jest po prostu prawdziwe reality show

 

„Ptyś” nie ukrywa, że uczestnictwu w programie towarzyszy duża dawka adrenaliny.

 

– To gra na emocjach, sprawdzanie naszego zachowania. Co tu dużo mówić, to jest po prostu prawdziwe reality show, czyli pełna improwizacja – podkreśla.

 

Jakub nie ukrywa, że taki model programu bardzo mu odpowiada. Dlaczego?

 

– Ciągle jesteśmy zaskakiwani nowościami. Nie ma czasu na nudę. Wciąż czekają nas nowe przygody, a one za każdym razem oznaczają świetną zabawę – dodaje.

 

31-latek przyznaje, że ostatnio jeszcze więcej czasu spędza na siłowni. Swoim fanom chce się zaprezentować w jak najlepszej formie. – Do programu trzeba się dobrze przygotować także fizycznie, dlatego solidnie dbam o kondycję – przyznaje.

 

Cieszę się przede wszystkim z tego, że znów spotkam się z ekipowiczami. Wspólnie urządzaliśmy niezapomniane imprezy

 

O samym programie wypowiada się w samych superlatywach. – Cieszę się przede wszystkim z tego, że znów spotkam się z ekipowiczami. Wspólnie urządzaliśmy niezapomniane imprezy. Klimat programu jest niesamowity – uważa.

 

Zdradza jednak, że czasem w przeszłości pojawiały się drobne chwile słabości. – Wiadomo, w programie pozostajemy odcięci od świata. To sprawia, że momentami pojawiają się ciężkie momenty, ale to rzadkość – podsumowuje.

 

Przypomnijmy, zdjęcia do kolejnej edycji zaplanowano na początek 2017 roku. Premierę na przełom lutego i marca.
Czekamy z niecierpliwością!

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ