Home / News  / Zawsze stylowa Edyta Górniak wystąpiła w kurtce z kolekcji marki Denley!

Zawsze stylowa Edyta Górniak wystąpiła w kurtce z kolekcji marki Denley!

Jedna z najpopularniejszych rodzimych wokalistek jest jurorką w programie muzycznym dla dzieci „The Voice Kids”

Edyta Górniak marka Denley

Wielka gwiazda polskiej piosenki zaprezentowała się w kurtce z kolekcji marki Denley w programie „The Voice Kids”.

Edyta Górniak to ikona polskiego showbiznesu. Jedna z najpopularniejszych rodzimych wokalistek jest jurorką w programie muzycznym dla dzieci „The Voice Kids”, nadawanym przez Telewizję Polską.

 

W ostatnim odcinku zaprezentowała się w dżinsowej kurtce z kolekcji marki Denley. Warto zwrócić uwagę, że gwiazda postawiła na model przyozdobiony bardzo modnymi w tym sezonie, kolorowymi naszywkami.

 

Pani Edyta Górniak to postać wyjątkowa, na skalę nie tylko kraju, ale i Europy. Jest nam niezwykle miło, że wybrała odzież właśnie z naszej kolekcji

 

– Pani Edyta Górniak to postać wyjątkowa, na skalę nie tylko kraju, ale i Europy. Jest nam niezwykle miło, że wybrała odzież właśnie z naszej kolekcji – nie ukrywa zadowolenia dyrektor operacyjny w firmie Denley Roger Cicholaz.

 

„The Voice Kids” to nowy program na antenie TVP. Tym razem jurorzy oceniają umiejętności wokalne dzieci.

 

W pierwszej edycji, oprócz Edyty Górniak na fotelach ekspertów zasiadają także: Tomson i Baron z zespołu Afromental którzy mają już doświadczenie z formatem „The Voice of Poland” oraz Dawid Kwiatkowski. Dla niego będzie to debiut w roli jurora.

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ