Home / News  / Znamy tegorocznych zwycięzców ESKA Music Awards! Dwie nagrody zgarnęła Agnieszka Chylińska

Znamy tegorocznych zwycięzców ESKA Music Awards! Dwie nagrody zgarnęła Agnieszka Chylińska

Najlepszą artystką 2017 roku została Agnieszka Chylińska, artystą – Kamil Bednarek

Eska_Music_Award_Denley_Bolf

Wsobotę poznaliśmy najlepszych wykonawców na rodzimej scenie muzycznej. Jak co roku odebrali oni nagrody w szczecińskiej Azoty Arenie.

Organizatorzy jak zwykle przygotowali niezapomniane show, a gwiazdy zachwyciły zarówno występami, jak i strojami.

 

Trudno się temu dziwić, wszak każdy chciał jak najlepiej się zaprezentować. Warto podkreślić, że spory udział w imprezie miała także marka Denley. To właśnie w ubraniach z jej kolekcji wystąpił Tomasz Barański wraz ze swoją grupą (na zdjęciu)

 

Błyskotliwa ekipa znanego i bardzo popularnego tancerza towarzyszyła na scenie Sigali, któray zaśpiewał hit „Sweet lovin’”.

 

Impreza idealnie wpisuje się w nasz klimat. To zrozumiałe, że nie mogło na niej zabraknąć naszej obecności

 

–  ESKA Music Awards to najważniejsza impreza muzyczna w Polsce. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że idealnie wpisuje się w nasz klimat. Zatem to zrozumiałe, że nie mogło na niej zabraknąć naszej obecności – tłumaczy dyrektor operacyjny w firmie Denley Roger Cicholaz.

 

Najlepszą artystką 2017 roku została Agnieszka Chylińska, artystą – Kamil Bednarek. Nagroda za najlepszy hit przypadła w udziale zespołowi Magic Symphony, autorom utworu „C-Bool”. Najlepsza artystka w sieci to Margaret. Agnieszka Chylińska odebrała statuetkę także za najlepsze video. Najlepszym producentem wybrano Gromee.

 

Zwycięzcom gratulujemy!

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ