Home / News  / Zobacz początek niezwykłej przemiany 25-latki z Zielonej Góry (odcinek 1)

Zobacz początek niezwykłej przemiany 25-latki z Zielonej Góry (odcinek 1)

Karolina do tej pory preferowała styl sportowy, raczej wygodny

Naszą bohaterką jest Karolina, na co dzień przedstawicielka handlowa, która do tej pory nie czuła się za dobrze w swoim ciele.

Dziś prezentujemy Wam pierwszy odcinek z serii poświęconej akcji „Metamorfozy z Denley”. Przypomnijmy, wzięły w niej udział cztery osoby, które z różnych względów chciały zmienić swój wizerunek, podejście do mody, sposobu bycia, ale także życia na co dzień.

 

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest Karolina. Przesympatyczna 25-latka, która pracuje jako przedstawiciel handlowy. Zielonogórzanka od lat walczy z nieśmiałością. Ponadto nie czuła się dobrze w swoim ciele i postanowiła to zmienić. Dlatego zgłosiła się do Metamorfoz.

 

– Chciałam zmienić siebie. Wewnętrznie i wizualnie – opowiada kobieta. – Mój ubiór, pod pewnymi względami i zachowanie też, sprawiają, że nie czuje się do końca kobietą. Choć mój facet jest ze mną szczęśliwy, to chciałabym się poczuć jeszcze bardziej kobieco w jego oczach.

 

Mój ubiór, pod pewnymi względami i zachowanie też, sprawiają, że nie czuje się do końca kobietą

 

Karolina do tej pory na co dzień preferowała styl sportowy, raczej wygodny. Sportowa bluza, adidasy czy legginsy – na to głównie się decydowała. Paweł Zabielski, stylista marki Denley zaprosił kobietę przed lustro, żeby opowiedziała, co jej się w sobie podoba, a co nie.

 

– Nie lubię swojego brzucha i ramion, które są za duże. Przeszkadzają mi boczki odstające i szerokie biodra – przyznała szczerze 25-latka.

 

Oczy, biust, wcięcie w talii i wystające kości policzkowe – to Karolina oceniła u siebie na plus.

 

Zobaczcie sami pierwszy odcinek Metamorfoz

BRAK KOMENTARZY

NAPISZ KOMENTARZ